Select Page

Audiokniha Vykoupení z věznice Shawshank

Audiokniha Vykoupení z věznice Shawshank

Nebaví vás číst nebo máte problém se zrakem, a proto se nemůžete dívat na televizi? Žádný problém, máme tady audioknihu.

Příběh Stephena Kinga a bezkonkurenční hlas Oldřicha Kaisera jsou jedinečným spojením v audioknize s názvem Vykoupení z věznice Shawshank.

Tuto audioknihu jsem si vybrala proto, že mám ráda její psanou i filmovou podobu, a byla jsem zvědavá také na tuhle verzi. A nezklamala jsem se.

Již při prvních tónech úvodní hudby jsem se s nadšením zaposlouchala do úžasného příběhu Andyho Dufresena, který si ve věznici odpykával trest za vraždu manželky a jejího milence. Trest za vraždu, kterou nespáchal.

Andy byl velmi klidné povahy, samotář, na některé lidi působil jako podivín. Po nástupu do vězení trvalo Andymu několik let, než se s tímhle drsným prostředím, kde ho i šikanovali, sžil. Naštěstí se spřátelil s chlápkem přezdívaným „Red“, který mu byl nejbližším přítelem. Red dokázal do věznice sehnat různé věci. Andyho bavila geologie, a proto si jednoho dne objednal u Reda geologické kladívko, které pro něj bylo nakonec důležitým nástrojem. A chcete vědět proč? Zajímá vás také, jak se Andy popral se životem ve vězení? Jestli ano, tak neváhejte a audioknihu si určitě pusťte, nebudete litovat.

Ať si vyberete audioknihu, tištěnou knihu nebo film, který je mimochodem hodně dobře natočený a drží se na předních příčkách různých filmových žebříčků, určitě to pro vás bude příjemně strávený čas nad dobrým dílem dobrého spisovatele, Stephena Kinga.

koupit tympanum audio

About The Author