Select Page

A prý, že se láska nedá vyjádřit slovy

A prý, že se láska nedá vyjádřit slovy

Píseň písní – nejkrásnější z písní Šalamounových

(audiokniha)

Namluvil: Magdalena Borová, Petr Lněnička
Režie: Jindřiška Nováková
Délka audioknihy: 28 minut

Stalo se, či nestalo? Byl opravdu Šalomoun inspirován starší milostnou staroegyptskou poezií? Když to člověk slyší, nemůže uvěřit, že by se jen inspiroval. Ty verše jsou tak plné citu a vášně, že to ani není možné. Člověk to musí zažít, aby takto mohl psát, procítěně, až vás to nutí vzpomínat. Někoho možná i plakat, ale rozhodně něco pocítíte.

Audiokniha se mi zdá skvěle vyvážená, interpreti se dobře vžili do písní, hudba nebyla rušivá, ale spíše podmanivá a celkově to působilo dokonale. Za mě je to nejlepší audiokniha na českém trhu a skvělý dárek na Den svatého Valentýna nebo pro někoho, koho skutečně milujete. Vyjádříte tím totiž naprosto vše! A nebojte, není nijak dlouhá, má pouhých 28 minut.

 

Audiokniha byla pořízená v rámci ESF projektu Učíme se pro život
registrační číslo projektu CZ.1.07/1.1.00/56.0360

publicita-eu

 

About The Author

Zuzka Floderová

Řekla bych o sobě, že jsem typický knihomol. Nejraději mám fantasy, detektivky a sem tam i něco z červené knihovny na odlehčení, ale po pravdě přečtu cokoliv, co mi kdo dá. Nejradši mám ale knihy, kde se z hlavní postavy, káčátka, stane labuť. Nejkrásnější příkladem a mou nejoblíbenější knihou bych řekla, že je Jana Eyrová od Charlotte Brontë.