Select Page

Mnich, který prodal své ferrari – audiokniha

Mnich, který prodal své ferrari – audiokniha

Mnich, který prodal své ferrari

(audiokniha)

Délka nahrávky: 7 h 34 min

Velmi úspěšná kniha o cestě k sebepoznání a životní vyrovnanosti Mnich, který prodal své ferrari se konečně dočkala i své audioverze, kterou namluvil Jiří Dvořák.

Tvrdý, nesmlouvavý a úspěšný právník v obleku za tři tisíce, Julian Mantl, se jednoho horkého dne v přeplněné soudní síni zhroutí s infarktem. Ten, který pracoval do roztrhání těla, po nocích se bavil na večírcích a v klubech, se poté zbaví své vily, ostrova, letadla i svého ferrari a zmizí kamsi do Indie.

Po několika letech se objeví u svého právnického kolegy a přítele proměněný, vyrovnaný, šťastný,  klidný, spokojený a fit. Jak toho docílil? Co přineslo takovou obrovskou a neuvěřitelnou změnu?  Vydal se na východ do mystické země hledat odpovědi na nejdůležitějšími otázkami svého lidského života… a evidentně je našel. Místo majetku a posedlosti prací přehodnotil svůj dosavadní život a objevil sám sebe.

Pokud chcete i vy přijít na tajemství spokojenosti svého života, nechejte se inspirovat příběhem Juliana Mantla a této knihy. Určitě každého z vás určitým, třebaže jiným,způsobem osloví, stejně jako mě.

 

 

About The Author