Select Page

Nastavení mysli – audiokniha

Nastavení mysli – audiokniha

Nastavení mysli – Carol Dwecková

(audiokniha)

Délka nahrávky: 11 h 17 min

Víte, že ať už si jste, či nejste, vědomi svých přesvědčení, ty silně ovlivňují to, co chceme a zda to získáme? Alespoň to tvrdí ve své knize Carol Dwecková.

Nastavení mysli s podtitulem Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál je v současnosti velmi úspěšná kniha této americké profesorky působící na Stanfordu, která se ve svých knihách se zabývá sociální psychologií a osobnostním rozvojem.

V této knize, kterou píše mimo jiné i na žádost svých studentů, se dozvíte, jak využít svůj potenciál v praxi. Jak porozumět svému partnerovi, šéfovi či dětem.

Jak velký dopad může mít síla vlastního přesvědčení na náš úspěch (či neúspěch)? Co nám brání využít svůj potenciál? Co způsobí sebemenší změna našeho přesvědčení s celkovým výsledkem našeho snažení?

Kromě vyprávění o účastnících výzkumu čerpá autorka inspiraci z vlastních zážitků i novinových článků, kde ukazuje na skutečné příklady správného (či nesprávného) nastavení mysli.

Jak rozpoznat, pochopit či změnit nastavení mysli k naší spokojenosti? Mezi úvodními a závěrečnými obecnějšími, vysvětlujícími a shrnujícími kapitolami se mimo jiné můžeme dozvědět zda je nastavení mysli vítězů opravdu, jak se říká, o přirozeném talentu. Nebo co stojí za schopností vést. A jak to, že někdo dokáže po rozchodu vstát a jít dál, ale jiný se z nepovedeného vztahu vzpamatovává několik let? Proč se dobře míněné rady rodičů nebo učitelů občas míjí účinkem? Návod i vysvětlení můžete najít právě zde.

Jednoduše, bez složitých a často těžko pochopitelných vědeckých výkladů napsaná kniha pro každého.

Audioknihu s hlasem Barbary Nesvatbové mezi kapitolami velmi střízlivě doplňují tóny klavíru.

 

About The Author