Select Page

Kvalitní zábava

Kvalitní zábava

Vulgární a vtipný muzikál nesoucí název Jerry Springer: Opera, ve kterém účinkovali mladí herci, studenti 4. ročníku Ateliéru muzikálového herectví v režii Stana Slováka, je právě uváděn v brněnském Divadle na Orlí.  Řekl bych, že hlavním cílem bylo pobavit obecenstvo, což se zdařilo velmi úspěšně.

Muzikál Jerry Springer: Opera pojednává o televizní show, kterou Jerry moderuje. Děj je zasazen do poloviny 20. století a celé se to odehrává v New Yorku. Show spočívá v přiznání obyčejných lidí před zraky publika. Jerry se příliš nevyjadřuje, spíše pobízí účinkující ke komunikaci a sám občas dodá vtipnou poznámku. Reakce publika jsou z větší části překvapivé, vždy se připojí pouze k jednomu z dvojice a druhého shazují společně s jeho partnerem.

Můj názor na představení je více než pozitivní, celé jsem si to užil od začátku až do konce. Všem, kteří se chtějí pobavit nebo jen mají rádi legraci doporučuji, aby zašli do Divadla na Orlí na tento muzikál. Já osobně bych ho chtěl vidět znovu bez jakéhokoli zaváhání. Tolik kvalitní zábavy za jeden večer jen tak někde nenajdete. Řekl bych, že na tom má velký podíl herecké obsazení mladých studentů, kteří do toho vnesli velké množství kreativity a bylo zřejmé, že i vášně. Velké procento herců se opravdu sžilo s rolí a prožívali celé představení tak, jako by to vůbec nebylo hrané, všechno vypadalo skutečně, upřímně a spontánně.

About The Author