Select Page

Být zlý jen napůl nemusí být tak špatné, že? Ne pokud žijete v moderním čarodějnickém světě!

Být zlý jen napůl nemusí být tak špatné, že? Ne pokud žijete v moderním čarodějnickém světě!

Děj této knihy se odehrává v dnešní Anglii, kde spolu soupeří bílí – „hodní“ a černí – ,,zlí“ čarodějové.
A pak je tu Nathan – hlavní hrdina, který se narodil bílé čarodějce a černému čaroději. Je proto trýzněn, hlídán a vlastně vyřazen ze společnosti. Ale jsou tyto předsudky opravdu správné? Nebo je to jen strach z neznámého?

Kniha má rychlý spád a čtení uběhne jako voda, akčnost děje však není nijak uměle přehnaná, za to autorku obdivuji, protože věděla přesně kdy, co a jak načasovat a to se v dnešní době cení (alespoň u mě).

Recenzní výtisk Napůl zlý musím bohužel odevzdat do školní knihovny, a proto spěchám do knihkupectví a po zaplacení si vlastní výtisk schovávám do nejčistší kapsy v neskutečně špinavém batohu, tak moc se mi kniha líbila!

Příběh určitě doporučím všem příznivcům fantasy, ale nejen těm… Knihy jsou v dnešní době nedoceněné, a proto bych vás poprosil, zvlášť u takto skvělé knihy, až nebudete mít co dělat, nezapínejte počítač, přečtěte si knihu!

About The Author

Michal Otisk

Je mi 18 let. Rád čtu dobré knížky, obzvlášť ty, nad kterými se člověk musí zamyslet. Moje nejoblíbenější kniha je asi Malý princ. Nepohrdnu ale ani knihami, u kterých člověk může vydechnout po náročném týdnu. V takovém případě si najdu ve vlastní knihovně spíš něco z žánru fantasy - třeba Odkaz dračích jezdců nebo Harryho Pottera.