Select Page

Erebos- hra, která tě pohltí

Erebos- hra, která tě pohltí

Pamatujete se na recenzi Lunaparku od Stephena Kinga? Ano – úžasný příběh s úžasnou atmosférou, ale něco mu přece jen chybělo… a to něco Erebos má!

Erebos – hra, která tě sleduje. Napínavé, dobrodružné a hlavně-  aktuální!

Nic čtenáře nevtáhne do děje tak, jako když autor svůj příběh zařadí do současnosti, pak stačí přidat už jen špetka detektivních hádanek a voilà, máte knihu, od které se nelze odtrhnout!

Každou stránku jsem četl s napětím a nadšením, čekal jsem, co přijde dál, těšil jsem se na to a hlavně jsem byl zvědavý, jestli se moje domněnky potvrdí.

Každý hráč počítačových her sní o tom, že jednou bude vytvořena hra, která s ním bude komunikovat, která bude téměř reálná, ale hra propojená s realitou? Geniální!

Ale co se vlastně stane, když hráč začne plnit herní úkoly v reálném světě? Co se stane, když ho hra pohltí?

O tom a mnohém dalším vypráví Erebos. Kniha byla nejspíš psána za účelem oslovit zvláště teenagery, ale myslím, že i starší čtenáři si v ní přijdou na své, a proto…

Vyrazte do knihkupectví nebo školní knihovny (hned po tom, co se tam kniha z mých rukou vrátí) a pusťte se do čtení!

zakoupit fragment

About The Author

Michal Otisk

Je mi 18 let. Rád čtu dobré knížky, obzvlášť ty, nad kterými se člověk musí zamyslet. Moje nejoblíbenější kniha je asi Malý princ. Nepohrdnu ale ani knihami, u kterých člověk může vydechnout po náročném týdnu. V takovém případě si najdu ve vlastní knihovně spíš něco z žánru fantasy - třeba Odkaz dračích jezdců nebo Harryho Pottera.