Select Page

Humor? Snad pro starší generaci…

Humor? Snad pro starší generaci…

Ivan Kraus – jeho humor je laskavý, mile absurdní, ironie spíše něžné a nadsázky spíše filozofické než karikující. Alespoň to tvrdí zadní strana této paperbackové knihy…

Co se týče mého názoru? Budiž tomu tak, já s tím ovšem nesouhlasím. Na můj vkus je jeho humor příliš suchý, pro odpočinek snad až příliš inteligentní a pro zábavu příliš nudný.

Dal jsem si tu práci a dočetl jsem knihu až dokonce – tento čas mi bohužel nikdo nevrátí a moje pocity byly stejné jako po přečtení první kapitoly. Vtipné, ale…. ALE něco tomu chybí – spojení s mojí generací (je mi 19 let). Kniha obsahuje příhody, které se mohly stát snad v minulém století…

Osobně mě kniha nenadchla, avšak rodiče (a jistě také některé paní profesorky) by zajisté pobavit mohla – a to do sytosti. Je-li vám méně než 60 let, berete na sebe riziko, že při čtení této knihy usnete a snad i několikrát –  jestli si i přes toto riziko knihu přečtete, snad se vám bude líbit (Ale varoval jsem vás!). A pokud je vám více než šedesát, směle se pusťte do čtení!

zakoupit academia

About The Author

Michal Otisk

Je mi 18 let. Rád čtu dobré knížky, obzvlášť ty, nad kterými se člověk musí zamyslet. Moje nejoblíbenější kniha je asi Malý princ. Nepohrdnu ale ani knihami, u kterých člověk může vydechnout po náročném týdnu. V takovém případě si najdu ve vlastní knihovně spíš něco z žánru fantasy - třeba Odkaz dračích jezdců nebo Harryho Pottera.