Select Page

Ještěže Lunapark nezůstal Kingovi jen v hlavě

Ještěže Lunapark nezůstal Kingovi jen v hlavě

Hororově laděná detektivka, která vás naprosto pohltí! Příběh začíná jako klasická, nudná telenovela. Vysokoškolák je až po uši zamilovaný do svého děvčete, které mu potom zlomí srdce… A dál už to vlastně znáte – tedy znali byste, kdyby Lunapark nebyl příběh od Kinga. Zmíněný vysokoškolák –  Devin Jones – se rozhodne najít si brigádu a náhodou se mu dostanou do ruky noviny s inzerátem od světských. A tak příběh konečně získává spád. Co se stane (nebo spíš stalo)? To si raději přečtěte.

Jen těžko se dá uvěřit, že takovýto příběh se odehrává jen na (asi dvou stech) stranách knihy. Když se mi kniha dostala do ruky, byl jsem nadšený (předchozí knihu od Kinga – Carrie – jsem přečetl jedním dechem), takže jsem ani nepočkal, až přijedu domů a začal číst.  A rozhodně toho nelituji. Další veledílo Pana spisovatele, který vás napíná každým slovem a s každou tečkou za větou čekáte, co bude dál.
Myslím, že čtenáři této recenze už poznali, že Stephen King je můj oblíbený autor, tak to raději zkrátím – pokud se nudíte kupte si medvídka mývala! Nebo si raději přečtěte tuto knihu a ponořte se tak do vyprávění obyčejného vysokoškoláka, který zažil něco neobyčejného!

About The Author

Michal Otisk

Je mi 18 let. Rád čtu dobré knížky, obzvlášť ty, nad kterými se člověk musí zamyslet. Moje nejoblíbenější kniha je asi Malý princ. Nepohrdnu ale ani knihami, u kterých člověk může vydechnout po náročném týdnu. V takovém případě si najdu ve vlastní knihovně spíš něco z žánru fantasy - třeba Odkaz dračích jezdců nebo Harryho Pottera.