Select Page

Nikdy se nevzdávat

Nikdy se nevzdávat

Děj je svým způsobem asi od dvacáté strany poutavě rozehraný. Zajímavá je na tomto textu především kompozice, pár kapitol o minulosti a pár zase o budoucnosti, ale hodí se to k sobě. Čtenář by čekal, že se děje mezi sebou poperou a nakonec to nepůjde dohromady, tady to však autorka vzala za správný konec a dokázala z toho vykouzlit velice čtivé dílo. Hodí se spíše pro zamilované a romantické dívky, jelikož je to spíše dívčí román.

Než přejdeme k ději, měla bych se zmínit o autorce, která tuto knihu napsala. Žije v Nottinghame, kde pracovala jako novinářka. Teď je spisovatelkou na volné noze, občasnou bloggerkou. Má ráda víno a jídlo. Žije s přítelem a kočkou.

A nyní se opět dostáváme k ději. Rachel, novinářka, která zpracovává kauzy ze soudu, se zdá být obyčejnou ženskou, které se však za necelý rok stane plno věcí a ona z nich vyjde doslova jako zpráskaný pes. Nejdříve se rozejde s Rysem, za kterého se měla vdát a hned po té se na jevišti událostí objevuje Ben, její láska ze školy. Ben je ženatý s krásnou a ještě k tomu bohatou Olivií. K tomu tu existuje ještě Simon, který Rachel pozve na rande a ještě jí sežene úžasný rozhovor s manželkou jednoho trestance, která se poslední dobou s novináři nechce bavit. A mýlí se, nebo opravdu Ben žárlí?

K tomu všemu ji zradí dočasná spolupracovnice na kauzách Zoe, která ji ve finále podkopne nohy, na kterých už se stejně nedokázala udržet a padá plnou vahou do reality. Nečekejte však, že od té chvíle se vše zase vrátí k lepšímu…

Vzpamatuje se Rachel a najde opět ztracenou rovnováhu? A co Ben je opravdu šťastný?

A proč se vlastně ti dva na škole rozešli?

To a ještě více najdete v této úžasně čtivé knize.

zakoupit dobrovsky

About The Author

Zuzka Floderová

Řekla bych o sobě, že jsem typický knihomol. Nejraději mám fantasy, detektivky a sem tam i něco z červené knihovny na odlehčení, ale po pravdě přečtu cokoliv, co mi kdo dá. Nejradši mám ale knihy, kde se z hlavní postavy, káčátka, stane labuť. Nejkrásnější příkladem a mou nejoblíbenější knihou bych řekla, že je Jana Eyrová od Charlotte Brontë.