Select Page

Směju se ještě teď

Směju se ještě teď

Autor C. D. Payne opět dokázal, jak úžasným autorem je. Už jeho předešlé knihy ze série Mládí v hajzlu byly naprosto úžasné a dokonalé, ale teď se opravdu překonal. Humorem jen srší, sice někdy sarkastickým, ale pořád se člověk směje od začátku až do konce. Dílo se mi tak líbilo, že jsem zatoužila si ho koupit.

Kniha vypráví o Brendě Bllatové, která je odsunuta na akademii Kapradinový útes, jelikož se její rodiče a také „milovaná babička“ nemohli už dívat na to, jak nemá žádné kamarády a jak je tlustá. Nejdříve tam Brenda trpí, jelikož vlastními názory a láskou k jídlu zrovna nepřiroste k srdci ředitelce akademie paní Lumpwaphtové. Ta ji nesnáší od doby, když jednou odejde bez dovolení z areálu školy nakoupit si něco k jídlu, jelikož je strava ve škole mdlá, jak už to ve školních jídelnách bývá zvykem. Pak si ale Brenda najde první kamarádku Ruby a pak se k nim přidají ještě dvě holky a spolu založí takzvaný spolek Arkáďanek. Spolky jsou ovšem ve škole přísně zakázány…

Jak to dopadne s Brendou a její novou láskou na zkoušku? S klubem a s Marií, které se začal líbit učitel ze školy? Smíří se Brenda s tím, že je tlustá, nebo si na akademii dokonce i zvykne?

Zakoupit knihu na eshopu nakladatelství Jota

About The Author

Zuzka Floderová

Řekla bych o sobě, že jsem typický knihomol. Nejraději mám fantasy, detektivky a sem tam i něco z červené knihovny na odlehčení, ale po pravdě přečtu cokoliv, co mi kdo dá. Nejradši mám ale knihy, kde se z hlavní postavy, káčátka, stane labuť. Nejkrásnější příkladem a mou nejoblíbenější knihou bych řekla, že je Jana Eyrová od Charlotte Brontë.