Select Page

Zdá se vám, že jste ve svém životě ztraceni? Nakreslete si mapu! (a s velkou dávkou štěstí se neztratíte)

Zdá se vám, že jste ve svém životě ztraceni? Nakreslete si mapu! 	(a s velkou dávkou štěstí se neztratíte)

Kouzelná mapa, kniha od Collette Baron-Reidové, s podtitulem najděte smysl a magii svého životního příběhu, se snaží čtenáře naučit, jak se zorientovat v jeho vlastním světě. Poznat sám sebe, nebo si dokonce zvolit životní cestu.

Nakreslete si vlastní mapu, uvědomte si, která místa jste navštívili a kde jste se ztratili, povídejte si s bytostmi z vašich krajin, to vše doprovázeno cvičeními a poznámkami autorky.

Kniha obsahuje příběhy – prý podle skutečných událostí, tomu ovšem odmítám věřit, pokud na to máte jiný názor, rád si o tom s vámi popovídám.

Knihu jsem přečetl celkem rychle, jelikož v takovéto věci nevěřím. Jako čtení na dobrou noc  ideální, jestli také jako příručka o tom, jak najít sám sebe… tím už si nejsem jist. Můžu vám slíbit, že se k tomuto textu ještě vrátím a napíšu pokračování ke své recenzi, co se týče využití obsahu knihy v běžném životě. Takový pokus však zabere trochu času.

Zakoupit knihu v eshopu knihkupectví Knihcentrum

About The Author

Michal Otisk

Je mi 18 let. Rád čtu dobré knížky, obzvlášť ty, nad kterými se člověk musí zamyslet. Moje nejoblíbenější kniha je asi Malý princ. Nepohrdnu ale ani knihami, u kterých člověk může vydechnout po náročném týdnu. V takovém případě si najdu ve vlastní knihovně spíš něco z žánru fantasy - třeba Odkaz dračích jezdců nebo Harryho Pottera.