Select Page

Ďábel v ženském těle je ……..

Sukuba 1: Trápení – Richelle Mead

Kniha Sukuba patří mezi mé oblíbené knihy. Kniha je plná erotiky, dobrodružství, lásky, temna, dobra a hlavně temperamentu, který ve vás probudí, a pak je těžké se ho zbavit. Je velice těžké se od ní odtrhnout, je velice napínavá, až mě to i děsí.

Mladá Georgina pracuje v knihkupectví. Je velice pohledná, slušná, milá, hodná a starostlivá dívka, která by se pro své přátele obětovala. Avšak má jednu vadu, je to sukuba. Sukuba je mýtická bytost, která se živí sexem. Nemůže mít děti  či přítele smrtelníka. Může se změnit na jakoukoli bytost, jakou si jen dokážete představit. Avšak jednou potká pohledného autora detektivních příběhů, kterého vtáhne do svého divokého a hříšného života. Zamilují se? Možná ano, ale ona se zamilovat nesmí, je to sukuba.

Kniha je napsaná velice lehce. Moc jsem od ní nečekala, ale překvapila mě. Je zpracovaná dokonale. Přímo ďábelsky. Myslím, že když se do ní začtete, objevíte i to vaše zvrhlé já, které dřímá hodně hluboko vás. Je lehká pro čtení a je psaná pro mladé slečny, samozřejmě ji čtou i muži, kterým je kolem osmnácti let, a tak už znají strasti a slasti lásky, kterou prožijete spolu s Georginou.

Doporučila bych ji hlavně starším mladistvým, rozhodně ne třináctiletým holčičkám, které pomalu neví, co je to sex. Rozhodně doporučuji přečíst už jen z mé vlastní zkušenosti, kdy jsem nemohla spustit oči z textu v knize a představovala jsem si každičký detail života, který vedla mladá sukuba  Georgina.

 

About The Author