Select Page

EREBOS – Hra, která zabíjí!

EREBOS – Hra, která zabíjí!

EREBOS – Hra, která zabíjí! – Ursula Poznanski

Thriller, při kterém vám v žilách tuhne krev. Erebos je počítačová hra s přísnými pravidly. Toho, kdo je poruší, čeká krutý trest nebo… smrt. Erebos alr dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je možné, že hra o každém všechno ví? Co vlastně Erebos chce?

Nick Dunmore je obyčejný kluk,  učí se průměrně, hraje basket, občas počítačové hry a tajně miluje Emily. Mohl by žít dál v poklidu, kdyby se jeho nejlepší kamarad Colin nezačal chovat jednoho dne velmi podivně. Baví se se stejně podivnými lidmi, nechodí na tréninky basketu a přestane Nickovi zvedat telefon. Nick ničemu nerozumí, dokud si nevšimne, že se na škole začaly rozdávat podivné balíčky. Nebo spíš DVD? Za nějakou dobu se Nickovi dostane jedno také do ruky a on neváhá a okamžitě se nechává pohltit hrou s názvem Erebos.

Největší problém u této knihy je, že autorka nemá zkušenosti s počítačovými hrami a neví, jak popsat počítačové pasáže v knize. Je to zmatené a velmi zdlouhavé. Ursula Poznanski sice umí vyprávět, ale příprava na psaní dělá hodně. Knihu bych hodnotila jako průměrného zástupce žánru, který mě ničím nepřekvapil.

About The Author