Select Page

Když je práce víc než život

Když je práce víc než život

Lituji, čekají mě… – Agnés Martin-Lugand

Román o hledání sama sebe. Každá to znáte, když jste natolik zažraná do práce, že nevnímáte nic, ani své základní životní potřeby. Jdete tvrdě za svým cílem, že nevidíte svou rodinu i měsíce a nakonec zvítězíte! I když je člověk potom vyždímaný jako citron, musí jít dál a drát se vpřed.

Přesně tak to má i naše hlavní hrdinka jménem Yaël, která je vynikající tlumočnice, mistryně ve svém oboru, ale svoji rodinu s přáteli už prakticky nezná a její neteř z ní má strach. Jenže ona z takové záplavy práce tělesně i psychicky kolabuje, nejí, spí, jen když si dá prášek a už čtyři roky neměla ani jeden den volna. Telefon má na uchu 24 hodin a 7 dní v týdnu. Může ji z toho síleného koloběhu vůbec něco dostat? A co když se najednou objeví Mark, který zmizel bez jediného slova před 10 lety? A ona ještě k tomu dostane 3 týdny nucené dovolené. A tak ji její sestra, zbytek party a samozřejmě Mark odvezou na jih Francie do La Petite Fleur.

Yaël se opět konečně vrací zpět do života normálních lidí. Ale ne, že by to pro ni bylo jednoduché. Když se konečně přestane zabývat sebou, zjistí, že už k Markovi necítí jen přátelství. Ale co s tím? Musela by skloubit kariéru i lásku. Ale zvládne to? Chce se jí to vůbec podstupovat? Záleží jen na ní…

Pokud Vás to zaujalo a chcete vědět, jak to Yaël zvládne a jestli dokáže skloubit rodinu, lásku i práci, určitě si knihu přečtěte. A nezapomeňte doporučit každému workoholikovi, kterého znáte. Já to stoprocentně udělám! Kniha nese určité poselství, a to je třeba předat. Nic není víc než rodina.

About The Author

Zuzka Floderová

Řekla bych o sobě, že jsem typický knihomol. Nejraději mám fantasy, detektivky a sem tam i něco z červené knihovny na odlehčení, ale po pravdě přečtu cokoliv, co mi kdo dá. Nejradši mám ale knihy, kde se z hlavní postavy, káčátka, stane labuť. Nejkrásnější příkladem a mou nejoblíbenější knihou bych řekla, že je Jana Eyrová od Charlotte Brontë.