Select Page

Najděte mě

Najděte mě – Michelle Burford a Michelle Knight

Najděte mě je kniha napsaná podle skutečné události spisovatelkami Michelle Burford a Michelle Knight.

Kniha měla takový úspěch, že v roce 2015 získala i filmovou podobu pod názvem Clevelandský únos, kde v hlavní roli vystupují Taryn Manning a Raymond Cruz.

Mrazivý příběh psaný podle skutečné události jsem přečetl v podstatě jedním dechem.

Když tuto knihu čtete, mísí se ve vás různé emoce, vztek na únosce, smutek nad jeho obětmi a nepochopení, že to mohlo trvat takhle dlouho.

Po dočtení knihy jsem stále nemohl uvěřit tomu, že se to opravdu někdy někde stalo, hned jsem sedl k internetu a vyhledával si k případu různé informace. Kniha je velmi čtivě a hltavě napsaná.

Amanda – žena, která přišla o svého syna. Když bojovala o to, aby jí ho vrátili do péče, natrefila na psychopata Ariela Castra, který ji unesl a věznil, týral a znásilňoval dlouhých jedenáct let. Spolu s Amandou unesl ještě další dvě dívky. S jednou z nich měl dítě a přijal ji fiktivně za svoji ženu.

Jednou, když psychopat opustil dům, zapomněl zamknout dveře a ženám se podaří pekelné vězení opustit. Ženy se tak vrací zpět do reálného života, a to také není jednoduché, zvlášť když váš syn už je puberťák a nevzpomíná si na vás.

Knihu a tedy tento příběh bych doporučil zejména ženám, které dávají spíše přednost příběhům ze života, nežli romantickým románům.

 

About The Author