Select Page

Nocte

Nocte – Cole Courtney

SERVA ME, SERVABO TE. ZACHRAŇ MĚ A JÁ ZACHRÁNÍM TEBE. Zní to tak trochu jako nějaké zaříkadlo, ale není. Je to motto, které provází tuto knihu. Na prvních pár stránkách ještě čtenář netuší, co to vlastně znamená. Ale čím víc se ponoří do příběhu, tím víc to chápe.

Hlavní hrdinka se jmenuje Calla Priceová a je jí osmnáct let. Má dvojče, bratra Finna. Jsou na sebe napojeni víc, než je zdrávo. Potřebují se navzájem a tahounem je Calla. Její bratr má psychickou poruchu a jediný, kdo mu pomáhá při jeho stavech úzkosti, je právě jeho sestra. Hned v úvodu se přihodí smutná věc, kdy Calla telefonuje se svojí matkou a ta má nehodu, při níž zahyne. Calla si to dává za vinu. Má potřebu ochraňovat bratra ještě víc než doteď. A zrovna v této těžké chvíli potkává chlapce Darea, který ji doslova okouzlí. Je tajemný a tak moc přitažlivý. Láká a dráždí už jen tím, že je blízko. Calla je postavena mezi bratra a počínající lásku k Dareovi.

Jenže každý má své tajemství!  A v téhle knize tomu není jinak. Jen začnete číst a už budete chtít vědět, jak tento příběh dopadne. Je místy pochmurný, tajemný, romantický, vášnivý a hltáte ho jedním dechem. Neustále jste v napětí, co se přihodí v další kapitole. A za sebe můžu říct, že mě konec knihy doslova šokoval.

Tuto knihu stojí za to si přečíst, je v ní všeho tak akorát. Jak napětí a tajemna, tak lásky, která hladí a bolí zároveň. A v závěru příběh překvapí naprosto nečekaným zvratem. LÁSKA JE SILNĚJŠÍ NEŽ SMRT.

About The Author