Select Page

Poklad

Poklad

Poklad – Preston Douglas J., Child Lincoln

(z edice Nejlepší světové čtení)

Zapovězený ostrov s pirátským pokladem v hodnotě miliard dolarů? Ostrov, který je prokletý a je na něm poklad! No, nezní to báječně?

Malin Hatch a jeho bratr Johny se na ostrov vydávají i přes přímý zákaz svých rodičů, kterým ostrov patří. Na ostrově se však Johny ztrácí a na malém Malinovi tak zůstává vysvětlování toho, co s bratrem na ostrově dělali.

Hlavní příběh se však odehrává o několik desetiletí později. Malin, nyní profesor a doktor v cambridgeské nemocnici, se vrací spolu s výzkumným týmem a jejich nejnovější technikou na Rozeklaný ostrov. Chce zjistit, co se na onom místě před tolika lety odehrálo. Chce objevit skrytý poklad a zjistit, proč tolik generací bylo v hledání neúspěšných. Podaří se mu poklad najít? A jaké ho při hledání budou doprovázet problémy?

Máte-li rádi detektivky, tak je tato kniha tím pravým pro vás.

About The Author

Šimon Asszonyi

Je mi 17 let. Studuji druhým rokem na Střední škole KNIH. Mým koníčkem jsou knihy, a to sci-fi a fantasy. Rád vyrábím modely z papíru a plastu. Ve volném čase sleduji přírodopisné dokumenty, zvláště pak ty, které se týkají vulkanologie. Rád fotografuji drahá a rychlá auta.