Select Page

Skvěle temná fantasy….

Temná horečka – Karen Marie Moning

Kniha zaručuje fantastické dobrodružství, ale není tomu tak. Je to taková směs všech žánrů. Určitě a zaručeně se pobavíte i popláčete. V knize je spousta dobrodružství a akcí, které by chtěl každý prožít, je tu slibovaná erotika, ale rozhodně ne v tomto díle.

Mac je obyčejná dívka, která žije v zapadlém městečku na jihu. Má klidný a veselý život. Stará se jen o bezvadně nalakované nehty, bezchybně sladěné oblečení  a o péči o sebe samu. Tuhle idylku však rozbije jedna nečekaná a tragická událost, smrt její starší sestry.  Její sestra odjela do Dublinu studovat školu, ale už se nevrátí. Proto se Mac odhodlala pomstít její smrt a najít jejího vraha. Jak se jí to povede?

Kniha je napsána prostou dnešní mluvou, vyskytují se tam i vulgarismy a různé slangy, které vám čtení hodně usnadní. Je to prostě a zkrátka kniha pro puberťačky, které láká dobrodružný a tajemný svět plný okouzlujících mužů. Je stoprocentní, že se vám to bude dobře číst.

Tuhle knihu bych chtěla doporučit mladým slečnám a příznivcům paranormální romance. Nedoporučuji ji lidem, kteří z tohoto období vyrostli, nebo lidem, které tato literatura nezajímá. Nějakou chvíli vám bude trvat prokousat se nezáživnou částí knihy, ale když to překousnete, tak to stojí za to počkání.

About The Author