Select Page

Navždy a věčně

Navždy a věčně – Jennifer L. Armentrout

Tato kniha je vyprávěním o shledání dvou starých přátel, o přátelství, odvaze a o lásce, která člověka podpoří a nikdy neopustí.

Je to příběh o dívce jménem Mallory Dodgová, jež si ze své mlčenlivosti vytvořila štít. V dětství si prošla těžkými časy, které ji naučili neříkat nic, co není nezbytně nutné. Teď se po letech domácí výuky chystá nastoupit do maturitního ročníku veřejné střední školy. Co ale nečeká je, že opět uvidí svého kamaráda z dětství Ridera Starka. I po letech, kdy se neviděli, se jim podaří obnovit pouto, které dříve sdíleli. Čím víc se jejich propojení prohlubuje, tím víc začíná vycházet najevo, že Mallory není jediná, kdo se není schopen poprat s minulostí a nadobro se s ní rozloučit. Dokážou spolu čelit svým strachům? Dokáže Mallory promluvit k Riderovi a přimět ho, aby poslouchal?

Autorka se proslavila sérií Wait For You.  Její vcítění se do postav dokáže čtenáře lehce vtáhnout do děje. Tuto knížku bych doporučila těm, kterým nevadí zamyslet se nad nepříznivým osudem druhých.

About The Author