Select Page

Rychle a smyslně

Rychle a smyslně – Kristy Brombergová

Donovan je mladý, sebevědomý a přitažlivý muž. Moc dobře to o sobě ví, a dokonce toho i zneužívá. Na dobročinné akci pro charitu se náhodně setkává s mladou dívkou Rylee, která akci moderuje. Střetnou se v zákulisí, kde Donovan zrovna laškuje s nějakou krasavicí. Je až paralyzován tím, jak se mu Rylee líbí a přitahuje ho. Není to typ modelek, se kterými se běžně schází, ale možná to je ten důvod. Razí heslo „můžu mít, co chci“. A tak osloví i Rylee, které se ovšem tento přístup nelíbí. Netuší, že Donovan se jen tak nevzdává a dostane, co chce.
Rylee je šokovaná setkáním s tímto alfa samcem, tak si ho označila. Cítí se ponížená, že si myslí, že kývne a ona s ním hned půjde. Není žádná holka na jednu noc. Touží po vztahu, rodině, dětech. Navíc má za sebou velmi smutnou událost, na kterou musí stále myslet. Jenže! Taky si musí přiznat, že ji ten namyšlený a bohatý Donovan velmi přitahuje a vzrušuje ji myšlenka na něho. Rozum velí, nezahazuj se s ním, ale city šeptají, tak si s ním užij, pohraj si, zasloužíš si pravý živočišný sex.
Po několika odmítnutí se uskuteční schůzka, na které to jiskří peprnými slovíčky a neuvěřitelnou touhou po těle toho druhého. Rylee zjišťuje, že uvnitř drsňáka se skrývá citlivý muž. Jenže před ní něco tají, nechce se jí svěřit a po nádherném milování ji dokonce pošle pryč. Je zmatená a nerozumí tomu, nechce ho už vidět, ale je pozdě. Zamilovala se a chtěla by víc než noc plnou vášně, která skončí studenou sprchou. Ovšem Donovan jasně řekl, že vztah, děti a rodinu nikdy nechce. Rylee se trápí otázkou, zda je možné, že by toto rozhodnutí změnil a byl jen její.
Kniha je doslova nabitá sexem. Nic vulgárního, naopak slovíčka jsou pečlivě vybraná a myslím, si, že nenechají nikoho v klidu. Máme proti sobě mužské ego a pána tvorstva proti citlivé dívce, která touží po lásce. A protože protiklady se přitahují, tak to mezi nimi jiskří. Jenže oba se perou se stíny své minulosti a každý chce něco jiného. Tak už to v životě bývá.
Na obalu knihy je muž opírající se o kapotu auta a žena, která jakoby vystupovala z auta. Oba jsou atraktivní a z jejich pohledů čiší vášeň a touha. Okolo nich je tma, vypadá, že zastavili, aby si „popovídali“ o samotě.
Kapitoly na sebe pěkně navazují, čtení je srozumitelné, ilustrace v knize nejsou. Hltala jsem každý řádek a byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Ovšem konec mě překvapil, stále nevím, co si o něm myslet.
Knihu bych doporučila především dívkám a ženám, některé v ní najdou inspiraci a některým se vybaví situace z vlastního života. Zamilovat se do nesprávného člověka to se může stát přece každému.
Život začíná až tam, kde ti to přestává bejt příjemný!

About The Author