Select Page

Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala – Jenny Han

Všem klukům, které jsem milovala od Jenny Hanové je velmi oblíbená kniha po celém světě, především mladšími čtenáři.

Kniha vypráví o dívce jménem Lara Jean. Vždy, když byla Lara zamilovaná, napsala milostný dopis na rozloučenou, aby se z toho dostala. Nikdy však žádnému klukovi svůj dopis nepředala. Ukládala je na své bezpečné místo, do krabice na klobouky, kterou dostala od své maminky. Ale když začne škola, Lara se dozví, že dopisy někdo rozeslal.

Kniha mě zaujala svým originálním námětem. Je to romantický příběh o mladé a sympatické slečně, která neměla v lásce zatím moc štěstí. A ani její rodinný život není bezchybný. Ve velmi nízkém věku přišla o svou maminku a od té doby se o vše starala její starší sestra. Ale ta teď odlétá na vysokou do Skotska a o vše se teď bude muset postarat Lara. A jako by toho na ni nebylo dost, někdo se ještě rozhodl rozeslat její milostné dopisy.

Kniha se velmi dobře četla, měla krátké kapitoly a byla napsaná velmi čtivým stylem. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout i přes to, že její děj nebyl příliš napínavý.

Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická, nebyla to typická naivní dívka z milostných románů. Děj byl celkem předvídatelný. A možná proto mě kniha nezaujala, tak jak jsem si myslela, že by mě zaujmout mohla.

Celkově bych řekla, že mě kniha celkem zklamala, protože díky skvělým ohlasům jsem od ní čekala něco víc. Je to spíše na takové oddechové čtení. Knihu bych spíše doporučila mladším čtenářům, kteří mají rádi romantiku.

About The Author