Select Page

Prosím tě, neblázni aneb mám to ale skvělý život

Prosím tě, neblázni aneb mám to ale skvělý život

Prosím tě, neblázni!
Ivan Kraus

Chcete-li založit rodinu, musíte zvážit jistá fakta, pro a proti. Popřemýšlet o všem, co získáte, nebo co ztratíte. Jestli vaše nervy po vychování dítěte budou stále pevné a zdravé nebo jestli vaše peněženka bude stále tak půvabná a objemná jako kdysi.

Že ženu si musíte vychovat jako cvičeného psa, který neštěká, ale poslouchá.

,,’Co mám dělat?‘ ptá se vždycky naše dítě, kdykoli se někam vydáme na cestu vozem.“ Tak píše Ivan Kraus ve své knize, která popisuje jeho dobrodružství  z rodinného života. K příkladu jak skvělé je, když vás čeká s manželkou a s malým dítětem dlouhá cesta na dovolenou a užíváte si každé minuty, kdy jste spolu. Všichni ve skvělé náladě, dítě tiché a klidné, žena mlčící, sledujíc krajinu a vy si můžete poklidně sedět za volantem a hledět na cestu.

Text se čte velmi příjemně a souvisle. Semínka humoru zakomponovány v příbězích vytváří úsměv na tváři a lepší náladu. Aspoň mně vždy vytvořil. Ironie, která se nachází na každé straně, způsobí lehké chvění ve vašem žaludku a chichotající se zvuk z vašeho hrdla – opravdu se budete smát.

Kniha od Ivana Krause vás vtáhne do humorných dějů, psaných na způsob fejetonu, pro jakoukoli věkovou kategorii. Máte-li aspoň trochu smysl pro humor a nemáte místo mozku z piva kostku, pochopíte děj zcela bez problému. Ať už je vám 14, 38, nebo 60 let. S vtipem jde život vždycky líp, v jakémkoli věku.

About The Author