Select Page

Dvě zrcadla

Dvě zrcadla

Stručný popis: Příběh začíná v Portlandu roku 1789, kdy je zavražděn truhlář Josh neznámým tvorem. Po 200 letech koupí v Longville jistý muž starý dům a chce se usadit. Samozřejmě, že Josh je upírem. Jednoho dne se setká s dívkou jménem Kate. Něco je k sobě začne stále víc a víc táhnout až se Kate svému příteli Dannymu odcizí. Danny je lovec upírů a je ve městě kvůli krvelačné bestii, která řádí a zabijí lidi ve městě. Mezitím se ve městě objeví bývalá přítelkyně našeho upíra, Susan. Susan je také upírkou a chce se Kate zbavit. V kraji se také objeví další upír, který chce Kate zneužít a zabít. Podaří se Joshovi zachránit Kate? A co mají s nimi dvě zrcadla společného?

Vlastní názor: Upíří romantika, která je na scéně již dlouhá léta neomrzí ani v případě této knihy. Romantika a poutavý příběh, vše, co k tomuto žánru patří.

Určitě bych nedoporučila knihu všem, ale pro teenagerovskou kategorii, milovníky tajemna a dobrodružství a také pro milovníky nadpřirozena si myslím, že je tahled kniha, jako dělaná.

Mě osobně kniha velmi oslovila, ne, přímo jsem se do ní zamilovala a neváhala bych ji číst znovu, znovu a zase znovu.

About The Author

Eliška Hanáková

Vytvářím křížovky. Jinak mezi moje zájmy patří cvičení a zdravý životní styl, sledování seriálů, k-pop, čtení.