Select Page

Nečekej zázraky, čekej lásku i faleš

Nečekej zázraky, čekej lásku i faleš

Tenoučká kniha, od které by toho člověk moc nečekal, ale nakonec se tam setkává s mnoha zajímavými věcmi, které knize dodají jiskru. Můžeme se tam setkat se slovy jako nejbohatší žena Ameriky, láska, přetvářka, Cikánský revír, věštba, vražda, kyanid a mnoha dalšími.

Příběh se odehrává převážně v Americe v malé vesničce Kingston Bishop.

Velice bohatá Ellie Goodmanová a Michael Rogers, dva mladí lidé, kteří nemají na první pohled nic společného. Náhoda tomu však chtěla, aby se právě tyto dva protiklady setkaly, vzaly a koupily si pozemek s názvem Cikánský revír, na kterém jim architekt Santonix postavil sídlo jejich snů. Neberou ohledy na to, že je cikánka varuje, že je pozemek prokletý a nebezpečný, přesto se nastěhují…

Předtím jsem použila slovo náhoda, že? Ale byla to skutečně náhoda, nechtěla jsem vás jen svést ze stopy, abyste nevyřešili tu vraždu? Ptáte se, jakou vraždu? No to vám neřeknu, museli byste si přečíst tuto knihu. Vím, že jsem vám toho o knize samotné moc neřekla.

A co s tím mají společného tyto řádky? Je to první indicie k chycení vraha. Tak lovu zdar. 😉

 

„Každou noc a každý den
někdo je pro bídu narozen,
každou noc a každý den
někomu láska je osudem,
někdo se rodí pro lásku sladkou moc,
jiný se zrodí pro nekonečnou noc…“

William Blake – Věštby nevinnosti

 

Zakoupit na eshopu Bux.cz

About The Author

Zuzka Floderová

Řekla bych o sobě, že jsem typický knihomol. Nejraději mám fantasy, detektivky a sem tam i něco z červené knihovny na odlehčení, ale po pravdě přečtu cokoliv, co mi kdo dá. Nejradši mám ale knihy, kde se z hlavní postavy, káčátka, stane labuť. Nejkrásnější příkladem a mou nejoblíbenější knihou bych řekla, že je Jana Eyrová od Charlotte Brontë.