Select Page

Hypnotizérem snadno a rychle

Autohypnóza – kompletní rádce pro dobré zdraví a změnu sebe samého
Brian M. Alman, Peter Lambrou

Chcete zhubnout, zvýšit si sebevědomí, přestat kouřit nebo být jedničkář? Jasně, můžete přestat jíst, začít cvičit, nekupovat tabákové výrobky a začít poctivě studovat … ale je i snažší cesta?

Autoři knihy Autohypnóza – kompletní rádce pro dobré zdraví a změnu sebe samého – Brian M. Alman a Peter T. Lambrou vytvořili učebnici toho, jak můžete začít měnit svůj život v jakékoliv oblasti, kterou si jen představíte.

V oblasti rozvojové literatury existuje mnoho titulů, které Vás lákají na to, že prostřednictvím vizualizací, manter a krátkých vět, které budete dostatečně dlouho opakovat, si začnete plnit svá přání a sny.

Tato kniha je však jiná – dalo by se říci, že je příručkou a obsáhlou učebnicí týkající se relaxace a hypnózy. Kniha je rozdělena na dvě části – v první části Vás autoři provedou potřebnými informacemi související s uvolněním, dýcháním a představivostí. V druhé části se pak věnují již prakticky konkrétním přínosům – cílům autohypnózy.

Kniha je psána jednoduchým a srozumitelným jazykem, takže i čtenáři bez předchozích zkušeností v oblasti relaxace, meditace a hypnózy mají možnost se postupně dobrat ke kýženému stavu, aniž by tápali. Návody, které jsou doporučovány jsou psány podobně jako v kuchařce, prostřednictvím scénářům, u kterých je krok po kroku popsáno, co je zapotřebí dělat.

Knihu hodnotím velmi kladně jako studnici informací v oblasti autohypnózy. Zatím jsem nenarazil na tak ucelený přehled včetně uvedených možností, jak autohypnózu využít.

Vaše sny a přání se nebudou plnit ze dne na den, to kniha neslibuje ani negarantuje, nicméně prostřednictvím informací uvedených v této knize se můžete svým cílům minimálně začít přibližovat. Jak…? Pohodlně se usaďte, uvolněte se, zavřete oči a…

About The Author

Přemek Doležal

Rád si přečtu jakékoliv slovo, větu, sloupek, povídku, knihu… zkrátka vše, u čehož dávají písmenka smysl a jsou poutavým příběhem. Ke knihám všeho druhu – od ilustrovaných až po ty psané - mám kladný vztah a čtením se rád odreaguji. Nejoblíbenějšími knihami jsou Malý princ, Stařec a moře a Myšlením k bohatství.