Select Page

Host ediční plán Jaro 2018

 

Třikrát hurá. Host nám představuje svůj ediční plán pro období Jaro 2018. Je opět plný skvělých knih a krásných knižních obálek a vybere si z něj myslím určitě každý. Podívat se na něj můžete zde: http://kavarna.hostbrno.cz/clanky/edicni-plan-jaro-2018

 

A co jsem si z něj vybral já: Únor- Dearmanová: Ďáblův spár, Schirach- Případ Collini,  Mankell- Švédské holinky,  Taylor- My jsme legie, McLean- Spálený muž: Dominion.

Březen: Petr- Sestra smrt,  Janssonová- Rašeliniště, Kallentoft- Lovci ohně, Del Toro a Kraus- Tvář vody.

Duben: Cannonová- Černé ovce a beránek boží, Backman- A každé ráno je cesta domů delší a delší.

Květen: Price- Ve svitu plynových lamp (z nějakého důvodu není v edičním plánu, ale jen na webových stránkách nakladatelství), Bradyová- Slepí, May- Běžkyně, Strandberg- Trajekt.

Červen: Karaosmanoğlu- Cizinec.

Nejvíce se pak těším na tuto pětici: Backman, May, Kallentoft, Mankell a McLean.

A co zaujalo vás z tohoto opět skvělého edičního plánu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.