Select Page

Vyhrajte knihu Všemi dary obdarovaná od M. R. Careyho

http://www.cbdb.cz/kniha-173533-vsemi-dary-obdarovana-the-girl-with-all-the-gifts

Vánoce už sice skončily, ale proč se neradovat z dárku i jindy. Rozhodl jsem se tak zahrát si na Ježíška a obdarovat jednoho výherce danou knihou. A co pro její výhru musíš udělat? Níže máš vypsaná pravidla. :-)

Termín soutěže: Celý měsíc Leden

Výhra: kniha Všemi dary obdarovaná od M. R. Carey  http://www.cbdb.cz/kniha-173533-vsemi-dary-obdarovana-the-girl-with-all-the-gifts

Předání výhry: Výhru předám paní ředitelce a nebo panu Jelenovi, Doležalovi,Svánovskému a ti ji předají výherci v prvním týdnu následujícího měsíce nebo jakmile budou moct.

Co pro výhru musím udělat:

1.) Napsat a zaslat recenzi na jakoukoliv knihu

2.) Napsat svou oblíbenou severskou  a nebo jinou kriminálku a udat důvod proč je oblíbená

3.) Napsat naopak svou neoblíbenou severskou a nebo jinou kriminálku a udat důvod proč je neoblíbená

4.) Napsat mi můj nejlepší a nejhorší text tady na bloku (soutěžící může vybrat cokoliv. Tedy jak recenze, duely, články atd.) Abych od vás měl případně i zpětnou vazbu na mé texty.

5). Nezapomenout připsat i jméno a příjmení soutěžícího a nebo přezdívku pokud se stydíte :-)

6). Výherce budu informovat zpětně posláním emailu na jeho adresu

7.) Soutěžit může kdokoliv ze SŠ KNIH a gymnázia Globe, přes žáky, profesory, paní ředitelky až po paní uklízečky atd.

8.) Vše zasílat na následující emaily: sagasir@seznam.cz valesion@seznam.cz klimamrecenze@gmail.com

Tak co zkusíte si zasoutěžit. Jsem hodně zvědavý kolik lidí se jí nakonec zúčastní a kdo ji vyhraje. Rozhodně pak v tomto roce pro vás připravuju i další soutěže.

 

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.