Select Page

Info ohledně seriálů i další věci

 

http://www.serialzone.cz/ http://www.titulky.com/ http://www.tvguru.cz/ http://www.edna.cz/ http://nextweek.cz/ http://reality-show.eu/

 

Zde zmíněné webové stránky mají sice s knihou pramálo společného (max tak, že seriál byl podle ní natočen),  ale to vůbec nevadí. Do kultury totiž stejně jako literatura seriály rozhodně patří. Věřím, že většina z vás tyto stránky zná a i používá, ale kdyby přece jenom ne, tak na ně mrkněte. Najdete na nich plno titulků, informací o seriálech, her atd.

 

Ať žije kultura.

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.