Select Page

Bestsellery a výsledky za rok 2017 nakladatelství Host

Máš li se čím chlubit, tak se chlub. A nakladatelství Host se za minulý rok má určitě čím chlubit. Například už jen tím, že vydalo 121 knih (letos jich plánuje dokonce 130) a dosáhlo rekordních tržeb. Konkrétně si jeho zaměstnanci vydělali 71 milionů korun bez DPH. Je vidět, že se nakladatelství daří a podle mého zaslouženě. Jelikož na našem knižním trhu odvádí prvotřídní práci. Očividně se u nich ví jak na to takzvaně. Ostatně v práci knihy od tohoto nakladatelství neustále doporučujeme, ale hlavně jsou neustále velice dost kupovány našimi zákazníky i bez případného doporučení. Když už jsme u toho prodávání, tak v článku se také dozvíte o 25 nejprodávanějších knihách tohoto nakladatelství za minulý rok.

Za sebe mě překvapila absence autorů jako May, Kallentoft, Mankell, kteří jdou u nás na dračku. Dále překvapilo umístění v žebříčku dvou odborných knih a to: Totální rauš a Žijte ve své zahradě. To bych opravdu neřekl, že se umístí takto vysoko. Překvapilo i to, že očividně je stále velice populární Milénium a to ať  už zastoupením jeho prvního dílu od pana Larssona či jeho čtvrtým pokračováním už od pana Lagercrantza.

Tak snad i letos bude mít Host takto úspěšný rok a vy si už klidně klikněte na následující odkaz a přečtěte si originální článek.

http://kavarna.hostbrno.cz/clanky/bestsellery-a-vysledky-za-rok-2017

 

 

 

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.