Select Page

Ediční plán jaro 2019 nakladatelství Host

I nakladatelství Host na nás skrz Vánoce myslelo a jako dárek nám nadělilo nový ediční plán pro jaro roku 2019.

Mě od pro mě nováčků zaujaly tituly jako: Barva vraždy Bee Larkhamové, Okem vrány, Bitevní pole, Marokánka, Tohle je moře, Let.

A z těch zavedených nebo od těch u kterých jsem četl alespoň jednu knihu pak tyto: Ochráním tě, Síla přírody, Pro svět mrtví,V temnotě, Vůně ďábla (tady jsem obzvlášť zvědavý jak se povede ta změna prostředí ze Švédska do Thajska) a Domov.

Co pak zaujalo vás? Každopádně se můžeme určitě těšit zase na skvělé čtení. Ostatně toto nakladatelství to jinak neumí. :-) Níže je pak na onen ediční plán přidán i odkaz.

http://kavarna.hostbrno.cz/clanky/edicni-plan-jaro-2019

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.