Select Page

Knižní hodnocení u detektivek z minulého roku

 

Detektivní žánr je stále na výsluní a nezdá se, že by jej čtenáři přestali číst. Co si však z toho obrovského množství vydaných knih tohoto žánru vybrat? Pomoci vám třeba může následující odkaz: http://severskekrimi.cz/14-kniznich-prekvapeni-i-rozcarovani-roku-2017/

Zde web severské krimi vybral 14 knih, které následně ohodnotil jako kladné překvapení roku 2017 a naopak se zde objeví i nějaké, které je zrovna neuspokojily.

S daným hodnocením úplně nesouhlasím. Konkrétně u Kolibříka. Ten se mi moc nelíbil.  Můj názor se pak ještě rozchází u Selfies, Lovce králíků, Entomologova odkazu. Souhlasím s hodnocením u Italských bot, Zkurveného příběhu, Křiku, Trhliny, Bambi a Číhání. Zbytek jsem nečetl a tudíž nemohu hodnotit. Nicméně vám přeji pěkné počtení a to u čehokoliv. :-)

 

 

 

 

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.