Select Page

Nakladatelství Host a jeho nový ediční plán Podzim 2018

Nakladatelství Host už odtajnilo svůj nový ediční plán pro druhou polovinu letošního roku a jak je zvykem u tohoto nakladatelství, tak i v něm najdete plno úžasných a zajímavých knižních titulů.

Já osobně se nejvíce těším na další knihy od mých oblíbenců jako jsou Backman, May, Masterton. Jsem také zvědav jak se mně bude líbit třeba takový Sejf od Gattise. Jeho kniha Šest dní hněvu mě úplně dostala, tak jsem velice zvědavý na jeho další počin. Stejně tak se mi velice líbila Všemi dary obdarovaná od M.R. Careyho, tudíž jsem zvědav zda si oblíbím i jeho Chlapce na mostě. Podobné očekávání pak ještě budu mít u Bezbranných finské autorky Kati Hiekkapeltové.  Z domací tvorby se kupříkladu těším na knihu Dračí město. Z novinek si mou největší pozornost zasloužila například tato díla: Escobarová: Dům krásy, Skariton- Séance Infernale, Bergler- Ztracená bible, Correnti- Stesk po krvi, Geniová- Strážci majáku, Caldecott- Opskurno.

 

Na onen ediční plán pak můžete mrknout na následujícím odkazu: http://kavarna.hostbrno.cz/clanky/edicni-plan-podzim-2018

 

 

 

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.