Select Page

Velký knižní čtvrtek, Březen 2019

Březen=Velký knižní čtvrtek a ani letos o něj ve vybraných knihkupectvích rozhodně nepřijdete. Čeká vás tak dalších 15 nových knih, které ve vybrané dny a ve vybraných knihkupectvích můžete pořídit s určitou slevou.

Osobně nemám v plánu si sice z dané nabídky nějakou knihu koupit, ale i tak mě nějaké zaujaly. Konkrétně pak tyto: Mapa kostí, Kniha prachu 1, Legenda o jazyku, Lži se mnou a Deník šílené markraběnky.

Na kompletní nabídku knih a další informace o této akci pak zjistíte na následujícím odkazu: https://www.velkyctvrtek.cz/

 

 

About The Author

Martin Klíma

Můj osobní názor na čtení knih je takový, že beru knihy jako nový další svět. Svět který objevujeme, ale někteří z nás se do něj i velice rádi vracejí. Jako první mě doslova a do písmene uchvátilo dílo Petr a Lucie od Romaina Rollanda. Po jeho přečtení jsem začal opravdu každý den číst. Momentálně jsem se zamiloval do severských detektivek. Z nich mám nejradši ty od Larse Keplera, Stiega Larssona, Henninga Mankella či Karin Fossumové. Z děl od českých autorů mám velmi rád tituly Sněžím od Pavla Kohouta a Tichou poštu od Jiřího Stránského.